Menu

tel. 32 227 79 40
Tychy, ul. Katowicka 127
Zamów - dowieziemy!*

Cukiernia Verdi - informacje

cukiernia-verdiJesteśmy małą cukiernią z wieloletnią tradycją sięgającą lat pięćdziesiątych ubiegłego stulecia. Pieczemy według starych sprawdzonych receptur oraz domowych przepisów przekazanych przez kucharki które kiedyś piekły na weselach.

Początki cukierni sięgają lat 50-tych ubiegłego stulecia. W 2006 roku cukiernia została odkupiona przez pracownika firmy, w której zostały zachowane dotychczasowe receptury i tradycje, oraz został powiększony asortyment zgodnie z nowoczesnymi trendami, lecz bazującymi na naturalnych składnikach. Cukiernia od tego czasu nosi nazwę Verdi. Wyrabiamy ciasta na produktach najwyższej jakości oparte o tradycyjne receptury, bez dodatku środków chemicznych i zastępczych.

Ciasto wypiekamy w piecu węglowym tylko na naturalnych składnikach bez dodatku polepszaczy, sztucznych aromatów i barwników. Do przygotowywania ciast biszkoptowych jak i drożdżowych używamy tylko najlepszych składników, takich jak: masło, jaja, biały twaróg, naturalna śmietana, spirytus, rum, amaretto, wanilia  oraz belgijską czekoladę.

* Ceny za dowóz:

  • - na terenie Tychów przy zamówieniu powyżej 150zł - dowóz GRATIS
  • - dowóz poza obszar miasta Tychy - 1,50 zł za każdy kilometr
  • - dowóz za zamówienia poniżej 150zł płatny dodatkowo 15zł

 

Ciasto dowozimy specjalnie przeznaczonym do tego samochodem wyposażonym w chłodnie.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej